LPcomputers.cz

   
Vyhledávání

HP 655 Purpurová inkoustová kazeta - detail

SkupinaHP24 spotrebný materiál
KódHPCZ111AE#BHK
PartNoCZ111AE
Dostupnostdo týdne
Množství
Cena bez DPH169.56 Kč
Cena s DPH205.17 Kč
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíců
Záruka pro firmy6 Měsíců
Status - 
HP 655 Purpurová inkoustová kazeta
Obrázek je pouze ilustrační

Popis produktu
Purpurové inkoustové kazety HP 655 vytváří vysoce kvalitní marketingové materiály a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, odolnou proti vodě, rozmazání a vyblednutí. Využijte výhod prémiové kvality společnosti HP za nové, nízké ceny.
Specifikace
PopisPurpurové inkoustové kazety HP 655 vytváří vysoce kvalitní marketingové materiály a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, odolnou proti vodě, rozmazání a vyblednutí. Tyto nenákladné originální tiskové kazety HP byly vytvořeny tak, aby zabránily zanášení tiskové hlavy a konstruovány, aby bylo jejich vkládání snadné a přesné a přitom bezproblémově spolupracovaly s tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage. Získejte výhody tisku, který je tak neomezený, jako váš vlastní potenciál.
BarvyPurpurová
Výtěžnost (barevně)600 stran
Hmotnost produktu0,03 kg
Rozsah provozní teploty5 až 50 °C
Rozsah provozní vlhkosti5 až 80% RH
KompatibilitaMultifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 3525, 4615, 4625, 5525, 6525 s připojením k internetu
ZárukaNa každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Anotace k výtěžnosti v počtu stranTestováno na multifunkční tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 3525 s připojením k internetu. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Přihlášený uživatel